Objavljeno: 27.4.2022.

UG Svjetlo uručila načelniku „Vremeplov Viteza“

UG Svjetlo Vitez u sklopu projekta „Razglednice Viteza“ pripremila je vremeplov Viteza koji je na neki način spojio prošlo i sadašnje vrijeme kroz fotografiju.
Sa sjetom se možemo prisjećati prošlih vremena i nastanka jednog novog grada. Mnogi sadržaji nisu zastupljeni a isto tako mnogo objekata više i ne postoji, tako da je bilo teško doći do fotografija iz prošlih vremena.
Tu smo rođeni i nadamo se da ćemo ostati u našem rodnom gradu. Ovaj projekt je namijenjen svima nama, a posebice obiteljima koje su zbog loših vremena odselili iz našeg grada da ne zaborave svoj zavičaj i identitet.
Vremeplov smo poklonili načelniku općine Vitez, državnim službenicima i namještenicima u povodu Dana općine Vitez, kao trajnu uspomenu u nadi da će što više osoba vidjeti ovaj Vremeplov – rekli su iz UG Svjetlo Vitez.
Izvor: www.radiovitez.ba