Objavljeno: 12.5.2022.

Sastanak sa novoizabranim predstavnicima mjesnih zajednica

Općinski načelnik Boris Marjanović održao je sastanak sa novoizabranim predstavnicima svih 17 mjesnih zajednica Općine Vitez.
Sastanku su pored načelnika nazočili  i predsjednik općinskog vijeća Hidajet Sivro i predstavnici Službe za društvene djelatnosti.
Tema sastanka je bio budući rad sa mjesnim zajednicama,projekti koji će biti realizirani ove godine,apliciranje na više razine vlasti kao  i načini komuniciranja između općine i mjesnih zajednica.
Iznesene su opaske i sugestije na prethodni rad, a dati su i prijedlozi za poboljšanje rada i međusobne komunikacije.
Cijeneći da je rad predstavnika mjesnih zajednica veoma bitan,zahtjevan i odgovoran, općinski načelnik je svima njima izrazio zahvalnost što su se prihvatili te funkcije i što će u narednom periodu zajedničkim snagama raditi na stvaranju boljih uvjeta življenja u ovoj lokalnoj zajednici.

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI