Objavljeno: 31.5.2022.

150 stipendista potpisalo ugovor o stipendiranju

Na današnjoj svečanosti koja je upriličena u velikoj sali općine Vitez, ugovore o stipendiranju je potpisalo 150 studenata. Potpisnici ugovora primati će stipendiju za razdoblje od 10 mjeseci u mjesečnom iznosu od 100 KM.
U 2022.g. u proračunu općine Vitez za stipendije je izdvojeno 150.000,00 KM, 30.000,00 KM više nego prethodnih godina. Razlog povećanja ove stavke je prepoznavanje potrebe za ulaganje u obrazovanje i potporu mladima u našoj zajednici.
Stipendiste i njihove roditelje na prigodnoj svečanosti pozdravili su općinski načelnik, Boris Marjanović i predsjednik općinskog vijeća, Hidajet Sivro. Također se studentima i njihovim roditeljima obratila Marija Grabovac, pomoćnica načelnika u službi za društvene djelatnosti.
Svim studentima poželjeli su lijepu i svijetlu budućnost sa željom da nam se vrate i budu sutra nositelji razvoja naše lokalne zajednice.
 
 
 
 
 
SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI