Objavljeno: 5.7.2016.

Općinski načelnik primio učenike generacije 2015./2016.godine

U sali općine Vitez  održan je  prijem učenika generacije osnovnih i srednjih škola sa područja općine Vitez za školsku 2015./2016.godinu.
Ukupan broj takvih učenika je 31 od kojih je 30  iz  osnovnih škola a 1 iz srednje škole.
Napomenut ćemo da su učenici generacije oni učenici koji su za sve godine  svoga školovanja imali zaključnu ocjenu pet iz svih predmeta.
Učenike,njihove roditelje i ravnatelje škola primili su Općinski načelnik Advan Akeljić  i Pomoćnik načelnika za društvene djelatnosti Marija Grabovac.
Čestitajući im na postignutom uspjehu u proteklom periodu još jednom su naglasili važnost obrazovanja te izrazili zadovoljstvo i radost što je ove godine daleko najveći broj učenika generacije u odnosu na prethodne godine.

Tom prilikom učenicima su uručeni i prigodni pokloni,knjiga,olovka  i skromni novčani dar.
Svima njima želimo da i u nastavku svoga školovanja postižu  dobre rezultate na ponos cijele zajednice.

Učenici generacije su:

MARIJA MILOŠ
MARKO PETROVIĆ
ANĐELA ŠKROBIĆ
MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA „VITEZ“
IRFAN HASKIĆ

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI