Objavljeno: 19.2.2016.

POZIV na "edukaciju o jagodičastom voću"

Obavještavaju se svi zainteresirani, fizička i pravna lica s područja općine Vitez da  će u subotu 27.02.2016. godine  u 16:00 sati u osnovnoj školi Vitez biti održana edukacija o proizvodnji jagodičastog voća. Svi zainteresovani su dobro došli.

Organizator edukacije je Općina Vitez.

Sadržaj prezentacije je slijedeći:

• Godišnjak radova u malinjaku,
  • Zaštita zasada,
  • Ishrana bilja,
  • Zaštita bilja

Predavači:

• prof.dr. Goran Aleksić
  • prof.dr. Veljko Gavrilović
  • dipl.ing. Milijan Lukić

Za sve detalje i dodatne informacije otvoreni su kontakt telefoni Službe za poduzetništvo i lokalni razvoj Općine Vitez, Sivro Jusuf  030 718 217.

POMOĆNIK NAČELNIKA

Muhamed Rebihić dipl. ing. maš.