Objavljeno: 2.9.2016.

Čestitka za početak nove školske godine

Svim učenicima, njihovim roditeljima  i svim prosvjetnim djelatnicima na području općine Vitez , želimo sretan i uspješan početak nove školske godine.

Iskreno se nadamo da ćemo zajedničkom suradnjom i međusobnim razumijevanjem, stvoriti još bolje uvjete za boravak i rad u školama,  koji će zasigurno  doprinijeti  boljim  rezultatima i uspjesima učenika u njihovom obrazovanju i svakom drugom vidu nadogradnje.

Posebne čestitke upućujemo đacima prvih razreda devetogodišnjeg obrazovanja  koji prvi put sjedaju u školske klupe,  sa željom da im školski dani donesu radost i zadovoljstvo u stjecanju  novih znanja i vještina te sklapanju novih prijateljstava.

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI