Objavljeno: 9.9.2016.

Načelnik Advan Akeljić upriličio prijem za momke iz Streetball ekipe „Ecos Romari“

Načelnik općine Vitez Advan Akeljić danas je u svom kabinetu upriličio prijem za Ranka Križanovića, Željka Palavru, Marija Blaškana i Adija Bambura.
Povod za prijem bio je veliko sportsko ostvarenje ovih sportista, a to je osvojeno odlično četvrto mjesto u Pragu i titula četvrte najbolje Sreetball ekipe u Europi. Uz to, član Ecos Romari ekipe Željko Palavra proglašen je za najboljeg strijelca turnira.
Tom prilikom iskrene  čestitke za postignute rezultate uputio im je načelnik, a u lijepom i ugodnom druženju sa momcima podijeljeni  su utisci sa turnira  i odigravanja završnice.
Općinski načelnik momcima ekipe Ecos Romari uručio je i prigodne poklone, a oni su se zahvalili na prijemu i  općinskom načelniku uručili dres sa simboličnim brojem 4.