Objavljeno: 23.9.2016.

Saopštenje za javnost

Dana 23.09.2016. godine (petak) održana je sjednica Etičkog vijeća časti općine Vitez, na kojoj se razgovaralo o predstojećim Lokalnim izborima i o pravilima ponašanja u predizbornoj kampanji za političke subjekte koji učestvuju na Lokalnim izborima 2016. godine, a  predstavnici političkih partija u općini Vitez ranije su već potpisali  dokument pod nazivom „Pravila ponašanja u predizbornoj kampanji“ za političke subjekte koji učestvuju na Lokalnim izborima 2016. godine u općini Vitez
Vijeće časti je na sjednici zaključilo da do sada nije bilo kršenja izbornih pravila političkih subjekata, te ovim putem pozivaju sve građane da ukoliko primjete neku vrstu kršenja Izbornog zakona, te ukoliko uoće bilo kakve  nepravilnosti vezane za Lokalne izbore i predizbornu kampanju da iste mogu prijaviti Etičkom vijeću časti općine Vitez.

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama