Objavljeno: 11.10.2016.

Asfaltiranje lokalnih puteva novi radovi II i III na području općine VitezNovi radovi na asfaltiranju lokalnih puteva na području općine Vitez teku planiranom dinamikom. Općina Vitez u skladu sa predviđenim finansijskim  iznosima u Budžetu, i dalje realizuje ulaganja u rekonkstrukciju i sanaciju  lokalnih puteva. Cilj  ovakvih projekata jeste sanacija i asfaltiranje puteva u naseljenim područjima  općine Vitez kao pomoć lokalnoj zajednici. 
Nakon provedene procedure  javne nabavke  izabrana je najpovoljnija ponuda i odabran je izvođač radova  “Adžić –Asfalt” d.o.o. Žepče.
Povoljni vremenski uslovi omogućili su početak procesa asfaltiranja dionica lokalnih puteva novi radovi II i III na području općine Vitez a to su : dionica puta Miškovići- Ivankovići, dio lokalnog puta odvojak Begovi u Dubravici, dio puta Livančići, asfaltiranje dionice puta u Jardolu, dionica puta u naselju Kamenjače, saniranje lokalnog puta u naselju Gačice, proširenje puta u naselju Kruščica, asfaltiranje puta na dionici groblje-Principova cesta, dionica puta Vjetrenice-Preočica, te asfaltiranje puta kod kuće H.Nazifa u Gačicama.
Sredstva za realizaciju asfaltiranja lokalnih puteva osigurana su iz Budžeta općine Vitez, a izdvojeno je cca. 100.000,00 KM (konvertibilnih maraka).

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama