Objavljeno: 11.10.2016.

Zahvalnica načelniku Akeljiću od Udruženja dijaliziranih i transplantiranih bolesnika SBK-aDanas je u kabinetu načelnika općine Vitez predsjednik Udruženja dijaliziranih i transplantiranih bolesnika Srednjobosanskog kantona Tomislav Žuljević uručio zahvalnicu načelniku Advanu Akeljiću za nesebičnu podršku u radu udruženja, za razumijevanje, humanost i saradnju.

Udruženje  dijaliziranih i transplantiranih bolesnika SBK/KSB  (UDiT SBK/KSB) osnovano je 29.07.2012. u Travniku s ciljem unapređenja transplantacije i promicanja darivanja organa, informisanja javnosti o problemima dijaliziranih i transplantiranih osoba, osiguranju što boljeg kvaliteta liječenja i socijalne sigurnosti, edukacije dijaliziranih i transplantiranih bolesnika, rehabilitacije i reintegracije dijaliziranih i transplantiranih bolesnika u normalne tokove života, te ostvarivanje i unapređenje prava dijaliziranih i transplantiranih bolesnika.

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama