Objavljeno: 16.12.2016.

Prodajna izložba udruženja MOST

U prostorijama Gradske galerije u Vitezu dana 13.12.2016.godine , održana je prodajna izložba radova korisnika Udruženja građana za podršku osobama u duševnoj nevolji MOST Vitez i klijenata Okupacione terapije.
Izložbi  su nazočili Općinski načelnik Tomislav Bošnjak Matić, predstavnica Odjela za društvene djelatnosti, predstavnici obrazovnih i zdravstvenih institucija, kao i mnogobrojni građani i građanke Općine Vitez. Nazočne su pozdravili voditeljica CMZ-a Klementina Nuk-Vuković te predsjednik i dopredsjednica Udruženja MOST Edin Hodžić i Sanja Vidović koji su naglasili važnost borbe protiv predrasuda o osobama sa
mentalnim poteškoćama koje su duboko ukorijenjene u našem društvu. Iskreno se nadamo da je ovaj događaj barem malo doprinio buđenju svjesti za potrebe i probleme s kojima se suočavaju osobe s mentalnim poteškoćama.
Služba za društvene djelatnosti