Objavljeno: 24.12.2016.

Nogometni turnir za dječake

Početkom mjeseca prosinca grad Vitez je po šesti put bio domaćin jednog od najvećih dječjih nogometnih turnira u BiH.
U organizaciji škole nogometa „Kolibrići“ koja djeluje i radi pri NK „Rijeka“ iz Viteza održan je VI. Božićni nogometni turnir za dječake "Vitez 2016".
Na ovom velikom festivalu dječjeg nogometa nastupilo je preko 800 dječaka iz 23 grada širom naše države.
Natjecanje je bilo u četiri natjecateljske selekcije (U9, U10, U12 i U14).
Sa sigurnošću možemo utvrditi i istaknuti da je ovogodišnji turnir bio najbolji, najkvalitetniji i najzanimljiviji do sada.
Sigurni smo i uvjereni da se među ovim talentiranim dječacima koji su nastupili na ovogodišnjem turniru kriju budući veliki i poznati nogometaši.
Svi gledatelji u Gradskoj sportskoj dvorani u Vitezu su zaista mogli istinski uživati gledajući majstorije već sada poznatih imena kada je u pitanju dječji nogomet.
Konačan plasman i pobjednike u svim natjecateljskim selekcijama vam donosimo u nastavku teksta.
 

  • 2007.god (U9)
Konačan plasman:
1. FA ACADEMICA (C) Sarajevo
2. ŠF NAPREDAK Zavidovići
3. ŠF BH BARCA Doboj jug
4. ŠF ŠAMPION Ilidža
5. FK BORAC Jelah
6. FK SLOGA Doboj
7. NK METALLEGHE Jajce
8. NK SPORT PREVENT Bugojno
9. FA ACADEMICA (B) Sarajevo
10. ŠF TEMPO SPORT Zenica
11. REPREZENTACIJA Mostar
12. NK RIJEKA Vitez
13. ŠF CARIOCE Kiseljak
14. ŠN ROMARI (P) Vitez
15. ŠN ROMARI (Ž) Vitez
16. FK FOJNICA Fojnica
NAJBOLJI IGRAČ: 
ARMANDO ŠAJINOVIĆ (ŠF Napredak)
NAJBOLJI STRIJELAC:
AMAR CERIĆ (FA Academica)
NAJBOLJI GOLMAN:
EDIN HAJDAREVIĆ (FA Academica)

  • 2006.god (U10)
 
Konačan plasman:
1. FK SLOGA Doboj
2. ŠF NAPREDAK Zavidovići
3. FA ACADEMICA (C) Sarajevo
4. NK RIJEKA Vitez
5. ŠN ROMARI Vitez
6. FK FOJNICA Fojnica
7. NK METALLEGHE Jajce
8. ŠF YOUNG BOYS Sarajevo
9. NK SPORT PREVENT Bugojno
10. FK BORAC Jelah
11. FK SLOGA II Doboj
12. FA ACADEMICA (B) Sarajevo
13. NA VRBAS G.Vakuf/Uskoplje
14. ŠF BUBAMARA Travnik
15. ŠF TREMED Tešanj
16. NK KLJUČ Ključ
17. KNK BOBOVAC N.Polje
18. ŠF CARIOCE Kiseljak
 
NAJBOLJI IGRAČ: 
OGNJEN ŠESLAK (FK Sloga)
NAJBOLJI STRIJELAC:
OGNJEN ŠESLAK (FK Sloga)
NAJBOLJI GOLMAN:
ALI KRUPALIJA (FA Academica)
 

  • 2004/5 PREDPIONIRI (U12)
Konačan plasman:
1. NK SPORT PREVENT Bugojno
2. ŠF CARIOCE Kiseljak
3. FK BLAGAJ Mostar
4. NK VITEZ Vitez
5. NK KLJUČ Ključ
6. ŠN ROMARI Vitez
7. NK RIJEKA Vitez
8. FK KLUB 7 Tuzla
9. ŠF PERFECT Srebrenik
10. ŠF PRIJATELJI B.Brod
11. NK BUSOVAČA Busovača
12. OFK GLASINAC Sokolac
13. ŠF ŠAMPION Ilidža
14. KNK BOBOVAC N.Polje
15. NA VRBAS G.Vakuf/Uskoplje
16. FK FOJNICA Fojnica
NAJBOLJI IGRAČ: 
ADMIR SADIKOVIĆ (NK Sport prevent)
NAJBOLJI STRIJELAC:
VEDAD MERDŽANIĆ (ŠF Carioce)
AMAR OBRADOVIĆ (FK Blagaj)
NAJBOLJI GOLMAN:
AJDIN KARADŽA (NK Sport prevent

  • 2002/3 PIONIRI (U14)
 
Konačan plasman:
1. OFK SPORT TEAM Banja Luka
2. NK KLJUČ Ključ
3. ŠF ŠAMPION Ilidža
4. NK VITEZ Vitez
5. ŠN ROMARI Vitez
6. ŠF BUBAMARA Travnik
7. NK SPORT PREVENT Bugojno
8. NK BUSOVAČA Busovača
9. ŠF YOUNG BOYS Sarajevo
10. NK RIJEKA Vitez
11. ŠF CARIOCE Kiseljak
12. FK IGMAN Ilidža
13. FK BLAGAJ Mostar
14. ŠF YOUNG BOYS II Sarajevo 
15. FA ACADEMICA Sarajevo
16. ŠN KOLIBRIĆI Vitez
 
NAJBOLJI IGRAČ: 
MUJO SMAJIĆ (NK KLJUČ)
NAJBOLJI STRIJELAC:
ANTONIO MLAKIĆ (NK Vitez)
NAJBOLJI GOLMAN:
NIKOLA ČETKOVIĆ (OFK SPORT TEAM)
 
Nagrade i priznanja najboljima su uručili predsjednik NS SBK/KSB gosp. Ivan Frljić i predsjednik NK Rijeka gosp. Anto Šakić.
Svi sudionici ovoga turnira su izrazili zadovoljstvo i oduševljenje organizacijom i kvalitetom ovogodišnjeg VI. Božićnog nogometnog turnira za dječake "Vitez 2016" te su obećali rado se odazvati i slijedećih godina.

Služba za društvene djelatnosti