Objavljeno: 24.12.2016.

Humanitarna izložba Udruge građana „Svjetlo“

Udruga građana“Svjetlo“  svojim pozitivnim akcijama nije ni ovaj put izdala povjerenje ljudi koji su nestrpljenjem očekivali što su vrijedne ruke članica napravile za nadolazeće blagdane Božić i Novu godinu. Svoje kreativne radove udruženje je predstavilo, a svi zainteresirani mogli vidjeti na izložbi održanoj u ponedjeljak, 12. prosinca 2016.godine u prostorijama Gradske galerije. Izložba je bila humanitarnog karaktera, a svi prikupljeni prilozi su usmjereni za liječenje teško oboljele djece s područja općine Vitez.
U sklopu prodajne izložbe upriličena je i podjela paketića za djecu koja su s roditeljima popratila ovu lijepu akciju.
Općina Vitez je podržala ovu akciju i odazvala se pozivu da bude dio ove lijepe priče.Služba za društvene djelatnosti