Objavljeno: 24.12.2016.

Božić u Vitezu

U ovo predblagdansko vrijeme Vitez je bio središte brojnih kulturnih i sportskih maifestacija posvećenih nadolazećem blagdanu Božića i Nove godine.
Tako je u dane 15,16 i 17.12.održana manifestacija pod nazivom ''Božić u Vitezu'' koja je na gradskom trgu okupila  brojne građane Općine Vitez  ali i naše prijatelje i ljude dobre volje iz susjednih općina, gradova i zemalja.
Na prekrasno ukrašenom trgu sa brojnim sadržajima i kulturno zabavnim programom, posjetitelji su mogli uživati razgledajući brojne izložbene standove i uživajući u lijepom druženju.
Organizatori ove manifestacije (a to su pojedinci građani, brojne udruge,institucije i javna poduzeća u suradnji sa Općinom Vitez) mogli su biti sretni i ponosni zbog svega što su napravili i što su u sve te dane mogli vidjeti samo sretna i vesela lica,vedre osmijehe i ćuti riječi pohvale. A da je zaista tako i bilo govore i naredne fotografije.
 Služba za društvene djelatnosti