Objavljeno: 28.12.2016.

Održan međunarodni Božično Novogodišnji judo turnir „Vitez open 2016“

Na ovogodišnjem Međunarodnom božićno-novogodišnjem judo turniru za djecu i kadete „Vitez open 2016“ održanom dana 17.12.2016 godine u Gradskoj sportskoj dvorani natjecalo se 319 natjecatelja (228 natjecatelja i 91 natjecateljka) iz 32 kluba.  Kao i svake prethodne godine i ove je Općina Vitez dala svoj doprinos i propratila judo turnir koji na sebi svojstven način okuplja veliki broj mladih i daje im pogled na život iz druge perspektive.
Klubovi koji su uzeli učešće i natjecali se su:
Judo klub „Kotor Varoš“-Kotor Varoš, JK„Solin“ – Solin HR,  JK „Dalmacija Cement“- Kaštel Sučurac HR, JK „Ipon“ – Travnik, JK „Ozren“ Pertovo Selo, JK„Zenica“- Zenica, JK„Policajac“ – Zenica, JK „Randori-Crvena Zvezda“ Istočno Sarajevo, JK“Sana“ –Sanski Most, JK „Sarajevo“ – Sarajevo, JK „Nova Bila“ – Nova Bila, JK „Atlete“-Doboj, JK „Travnik“ – Travnik, JK „Rade Ličina“ – Banja Luka, JK„Rajko Kušić“ Pale, JK“1.Mart“ – Novi Travnik,  JK„Vogošča“ – Vogošča, JK „Famos“- Istočno Sarajevo, JK „Hodovo“ – Hodovo, JK „Bosna“ – Sarajevo, JK„Romanija“ – Pale, JK „kakanj“ – Kakanj, JK „Slavija“- Istočno Sarajevo, JK „Una“ – Bihać, JK„Hercegovac“-Mostar, JK„Laktaši“-Laktaši, JK „Sana“ – Sanski Most, JK „Borsa“ –Mostar, JK „FTM“-Novi Travnik, JK „Mostar“-Mostar, JK“Banja Luka“- Banja Luka i domaćin JK„Vitez“-Vitez.
Najuspješnije ekipe turnira su: 

  1. Judo klub „Bosna“ - Sarajeva
  2. Judo klub „Famos“- Istočno Sarajevo
  3. Judo klub „Hercegovac“ – Mostar
  4. Judo klub „Sarajevo“ – Sarajevo
  5. Judo klub „Rade Ličina“ – Banja Luka
Služba za društvene djelatnosti 

Ostale vijesti

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama

29.5.2019.   USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''

24.5.2019.   POZIV NA PRIJAVU U RAD FORUMA

24.5.2019.   INFORMACIJA o implementaciji projekta „IZGRADNJA PUTNE INFRASTRUKTURE U PODUZETNIČKOJ ZONI PC 96-II“

22.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na Informativnom sastanku - Otvorenom danu i prvoj mentorskoj sesiji koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

17.5.2019.   Potpisani ugovori o stipendiranju

17.5.2019.   Javni pozivi Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije

17.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na treningu „Upravljanje projektnim ciklusom“ koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

29.5.2019.   JAVNI POZIV ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA/NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA ZA PREDAJU PRIJEDLOGA PROJEKATA

13.5.2019.   J A V N I O G L A S za prodaju neizgrađenog građevnog zemljišta u vlasništvu općine Vitez

13.5.2019.   Obavijest za poljoprivredne proizvođače