Objavljeno: 28.12.2016.

Održan međunarodni Božično Novogodišnji judo turnir „Vitez open 2016“

Na ovogodišnjem Međunarodnom božićno-novogodišnjem judo turniru za djecu i kadete „Vitez open 2016“ održanom dana 17.12.2016 godine u Gradskoj sportskoj dvorani natjecalo se 319 natjecatelja (228 natjecatelja i 91 natjecateljka) iz 32 kluba.  Kao i svake prethodne godine i ove je Općina Vitez dala svoj doprinos i propratila judo turnir koji na sebi svojstven način okuplja veliki broj mladih i daje im pogled na život iz druge perspektive.
Klubovi koji su uzeli učešće i natjecali se su:
Judo klub „Kotor Varoš“-Kotor Varoš, JK„Solin“ – Solin HR,  JK „Dalmacija Cement“- Kaštel Sučurac HR, JK „Ipon“ – Travnik, JK „Ozren“ Pertovo Selo, JK„Zenica“- Zenica, JK„Policajac“ – Zenica, JK „Randori-Crvena Zvezda“ Istočno Sarajevo, JK“Sana“ –Sanski Most, JK „Sarajevo“ – Sarajevo, JK „Nova Bila“ – Nova Bila, JK „Atlete“-Doboj, JK „Travnik“ – Travnik, JK „Rade Ličina“ – Banja Luka, JK„Rajko Kušić“ Pale, JK“1.Mart“ – Novi Travnik,  JK„Vogošča“ – Vogošča, JK „Famos“- Istočno Sarajevo, JK „Hodovo“ – Hodovo, JK „Bosna“ – Sarajevo, JK„Romanija“ – Pale, JK „kakanj“ – Kakanj, JK „Slavija“- Istočno Sarajevo, JK „Una“ – Bihać, JK„Hercegovac“-Mostar, JK„Laktaši“-Laktaši, JK „Sana“ – Sanski Most, JK „Borsa“ –Mostar, JK „FTM“-Novi Travnik, JK „Mostar“-Mostar, JK“Banja Luka“- Banja Luka i domaćin JK„Vitez“-Vitez.
Najuspješnije ekipe turnira su: 

  1. Judo klub „Bosna“ - Sarajeva
  2. Judo klub „Famos“- Istočno Sarajevo
  3. Judo klub „Hercegovac“ – Mostar
  4. Judo klub „Sarajevo“ – Sarajevo
  5. Judo klub „Rade Ličina“ – Banja Luka
Služba za društvene djelatnosti 

Ostale vijesti

14.8.2019.   Obavijest o komunalnom otpadu

9.8.2019.   Čestitka povodom Kurban Bajrama

8.8.2019.   Javna rasprava o izdavanju okolišne dozvole za poslovno uslužni objekt – benzinska crpka s pratećim sadržajima vl.«TP- Benz» d.o.o.Vitez

7.8.2019.   Pred-tenderska prezentacija Projekta sistema daljinskog grijanja u općini Vitez po modelu javno-privatnog partnerstva

5.8.2019.   JAVNI OGLAS za prodaju neizgrađenog građevnog zemljišta u vlasništvu općine Vitez (Zona obuhvata Regulacioni plan PC-96-2 i Gornji Vitez I i II)

24.7.2019.   ZAVRŠENA REKONSTRUKCIJA PARKETA U GRADSKOJ SPORTSKOJ DVORANI

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez