Objavljeno: 2.2.2017.

Obavijest za nevladin sektor

Obavještavaju se sve udruge/ udruženja građana na području općine Vitez da  do 10.3.2017.godine moraju  dostaviti  izvješća o radu za proteklu 2016.godinu kao i plan i program rada za 2017.godinu.
Izvješće za 2016. godinu treba sadržavati narativno (opisno) izvješće kroz cijelu godinu i posebno financijsko izvješće ili kopiju završnog računa.
Potrebne obrasce za narativno i financijsko izvješće možete preuzeti  na dnu ove stranice ili u uredu broj 204 kod gđe.Katice Iličić –Radman.
Ukoliko udruge/udruženja ne dostave svoja izvješća o radu do navedenog razdoblja uskratit će im se svaka daljnja potpora.
Molimo sve one udruge/udruženja koja nisu dostavila svoju e-mail adresu a imaju je da nam istu dostave kako bi im mogli blagovremeno proslijediti određene obavijesti, oglase, natječaje i sl.

Za sve informacije zvati na tel:718 224 Katica Iličić-Radman ili nam se možete obratiti putem emaila: katica.radman@opcinavitez.info  ili katica.radman@gmail.com .

DOKUMENTI ZA DOWNLOAD:

Tabela za financijsko izvješće
Tabela za financijsko izvješće - sport
Tabela za narativno izvješće
Tabela za narativno izvješće - sport

Služba za društvene djelatnosti