Objavljeno: 2.2.2017.

OPĆINSKO VIJEĆE

Broj:01-3-14-2-272/17
Vitez, 31.1.2017. godine

Na temelju članka 32. Zakona o proračunima u Federaciji BiH ("Službene novine FBiH" broj 102/13) i članka 24. Statuta općine Vitez („Službeni glasnik općine Vitez“ broj 5/08) Općinsko vijeće na svojoj  2. redovitoj sjednici održanoj dana  31.1.2017. godine  d o n o s i

Z A K LJ U Č A K
o provedbi javne rasprave po Nacrtu proračuna/budžeta općine Vitez za 2017. godinu

O Nacrtu proračuna/budžeta općine Vitez za 2017.godinu vodit će se javna rasprava do 20.2.2017.godine.

Nacrt proračuna/budžeta za javnu raspravu bit će dostavljen korisnicima proračuna/budžeta prema Odluci o korisnicima proračuna/budžeta općine Vitez i političkim strankama koje participiraju u Općinskome vijeću, a pozivaju se i svi drugi zainteresirani subjekti - udruge građana i dr. da u pisanoj formi dostave svoje prijedloge i primjedbe na Nacrt proračuna/budžeta - Službi za financije općine Vitez.

Tekst Nacrta zainteresiranim će biti dostupan na info pultu Centra za pružanje usluga građanima, web. stranici općine Vitez-www.opcinavitez.info, a javni poziv će biti upućen putem sredstava informiranja.

DOKUMENTI ZA DOWNLOAD:

Obrazloženje Nacrta Proračuna za 2017. godinu (HRV)
Obrazloženje Nacrta Budžeta za 2017. godinu (BOS)
Nacrt Proračuna za 2017. godinu (HRV)
Nacrt Budžeta za 2017. godinu (BOS)

PREDSJEDNIK
                        OPĆINSKOG VIJEĆA