Objavljeno: 21.2.2017.

PRIJEM RAVNATELJA ŠKOLA

Općinski načelnik je u ponedjeljak(20.02.2017.g.)u svom uredu  primio ravnatelje osnovnih i srednjih škola s područja općine Vitez.  U pozdravnom dijelu zahvalio se svima na dolasku i poželio da buduće razdoblje bude ispunjeno dobrom suradnjom i pozitivnim rezultatima na obostrano zadovoljstvo.
Također, nazočne su pozdravili predsjednik općinskog vijeća, Hidajet Sivro i pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti, Marija Grabovac .
Svi su se složili da probleme u obrazovanju je potrebno rješavati planski i na duge staze ali uz suradnju svih nadležnih institucija.
Ravnatelji škola su zahvalili načelniku na pozivu i mogućnosti da iskažu potrebu za  rješavanjem prioritetnih problema s kojIma se oni susreću.
Općinski načelnik je obećao da će u granicama  proračunskih mogućnosti podržati realizaciju određenih projekata po školama a sve u cilju osiguranja što boljih uvjeta za rad i nastavni proces.Služba za društvene djelatnosti