Objavljeno: 22.2.2017.

Sastanci sa predstavnicima mjesnih zajednica

Općinski načelnik Tomislav Bošnjak Matić je zajedno sa predsjednikom Općinskog vijeća Hidajetom Sivrom i pomoćnicima načelnika upriličio nekoliko sastanaka sa predstavnicima mjesnih zajednica,predsjednicima i njihovim zamjenicima.
Cilj tih sastanaka je bio da se međusobno razmjene mišljenja i još jednom ukaže na one najbitnije probleme u mjesnim zajednicama koji će biti predmetom rješavanja u ovoj i narednim godinama.
Urađen je pregled stanja infrastrukture po svim mjesnim zajednicama na temelju kojeg će se odrediti i buduće smjernice u radu i realizacija prioritetnih projekata.
Predsjednici mjesnih zajednica su iskazali zahvalnost općini na dosadašnjoj potpori i uspješnoj suradnji te se nadaju da će i novi saziv općinskog vijeća i novi načelnik u još većoj mjeri doprinijeti da se uvjeti življenja u svim mjesnim zajednicama podignu na višu razinu.

Služba za društvene djelatnosti

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama

29.5.2019.   USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''