Objavljeno: 22.2.2017.

Sastanak sa udrugama proisteklim iz rata

U sali općinskog vijeća općine Vitez jučer je održan sastanak sa udrugama proisteklim iz rata. Udruge su primili općinski načelnik, Tomislav Bošnjak-Matić i predsjednik općinskog vijeća, Hidajet Sivro. Ovom sastanku je nazočila pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti, Marija Grabovac sa djelatnicima koji usko surađuju sa ovim udrugama.  
Tema sastanka bila  je rad i djelovanje udruga i udruženja, problemi s kojima se susreću u svome radu, kao i prijedlozi za poboljšanje uvjeta rada.
Iz izlaganja predstavnika udruga dalo se zaključiti kako se svi susreću sa istim problemima a oni su: nedostatak financijskih sredstava za rad, nepostojanje adekvatnih uvjeta  kada je u pitanju prostor za rad, te nemogućnost pomoći svojim potencijalnim članovima kada je u pitanju ostvarivanje određenih prava i socijalnih pomoći.
Predstavnici udruga izrazili su zadovoljstvo na organiziranom sastanku i zahvalili općinskom načelniku na istom, a općinski načelnik je obećao da će u granicama  proračunskih mogućnosti podržati realizaciju određenih projekata i aktivnosti a sve u cilju osiguranja što boljih uvjeta za rad udruga.
 
 
 

                                                                            Služba za društvene djelatnosti
 

Ostale vijesti

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama

29.5.2019.   USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''

24.5.2019.   POZIV NA PRIJAVU U RAD FORUMA

24.5.2019.   INFORMACIJA o implementaciji projekta „IZGRADNJA PUTNE INFRASTRUKTURE U PODUZETNIČKOJ ZONI PC 96-II“

22.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na Informativnom sastanku - Otvorenom danu i prvoj mentorskoj sesiji koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

17.5.2019.   Potpisani ugovori o stipendiranju

17.5.2019.   Javni pozivi Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije

17.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na treningu „Upravljanje projektnim ciklusom“ koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

29.5.2019.   JAVNI POZIV ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA/NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA ZA PREDAJU PRIJEDLOGA PROJEKATA

13.5.2019.   J A V N I O G L A S za prodaju neizgrađenog građevnog zemljišta u vlasništvu općine Vitez

13.5.2019.   Obavijest za poljoprivredne proizvođače