Objavljeno: 24.2.2017.

OPĆINSKI NAČELNIK UPRILIČIO SASTANAK SA SVIM SPORTSKIM KLUBOVIMA

Općinski načelnik  Tomislav Bošnjak Matić je u četvrtak(23.02.2017.g.) u 19,00 sati u sali Općine Vitez upriličio sastanak sa svim sportskim klubovima  uključenim u rad sportskog saveza.
Ovim sastankom, kome su pored načelnika nazočili predsjednik općinskog vijeća Hidajet Sivro i  i pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti Marija Grabovac,odaslana je poruka svim sportskim klubovima da općina želi i dalje zajedno sa njima raditi na unaprijeđenju sporta u našoj općini,stvaranju što boljih uvjeta za rad i razvoj,kao i rješavanju svih problema koji prate ovu oblast.
Također iznešene su i određene smjernice budućeg rada  službe naspram sportskih klubova i sportskog saveza a svima je upućen i poziv na manifestaciju ''Izbor sportaša Općine Vitez'' koji će biti 2.3.2017. godine.
Zahvaljujući na prijemu,  predstavnici klubova su izrazili spremnost na zajednički rad i zahvalili općini na svoj dosadašnjoj podršci i prepoznavanju potreba klubova  kada je u pitanju ova oblast.
 

 Služba za društvene djelatnosti