Objavljeno: 5.3.2016.

Obavijest vezana za obilježavanja Dana općine Vitez

U povodu obilježavanja Dana Općine Vitez 28.04. Služba za društvene djelatnosti općine Vitez poziva sve institucije, javne ustanove, udruge građana, mlade, sportske klubove i pojedince da se uključe u obilježavanje Dana općine Vitez, tako što će svoje programe, projekte, kulturne, sportske i druge manifestacije i događaje prijaviti Službi za društvene djelatnosti putem protokola općine Vitez.
Sve prijedloge treba dostaviti najkasnije do 31.03.2016.godine nakon čega će Povjerenstvo za obiljelježavanje Dana općine izvršiti odabir i sačiniti program obilježavanja koji će trajati od 15.04.-06.05.2016.godine.
Općina će shodno mogućnostima proračuna sufinancirati određene programe i događaje.
Za dodatne informacije možete se obratiti na tel.: 718-224 ili mail: katica.radman@opcinavitez.info
 
Zahvaljujemo na vašoj suradnji.
 
 
 

Služba za društvene djelatnosti