Objavljeno: 2.3.2017.

POZIV NA EDUKACIJU O PROIZVODNJI ORGANSKE HRANE I LJEKOVITOM BILJU

Obavještavaju se svi zainteresirani, fizička i pravna lica s područja općine Vitez i sa drugih  općina da će u subotu 11.03.2017. godine u 11:00 sati u kino sali u Vitezu biti održana edukacija o proizvodnji organske hrane, ljekovitog bilja i ulozi pčela u poljoprivredi. Svi zainteresovani su dobro došli.
 
Organizator edukacije je Općina Vitez.
 
Sadržaj prezentacije je slijedeći:
 
- Proizvodnja organske hrane i njen značaj
- Ljekovito bilje
- Uloga i značaj pčela u životu ljudi.
 
Za sve detalje i dodatne informacije otvoreni su kontakt telefoni Službe za poduzetništvo i lokalni razvoj Općine Vitez, kontakt osoba Sivro Jusuf  030 718 217.
 
                                                                                                                                                                                                          
 
                                                                        

 POMOĆNIK NAČELNIKA
 
Muhamed Rebihić dipl. ing. maš.