Objavljeno: 2.3.2017.

Obavijest vezana za obilježavanja Dana općine Vitez

U povodu obilježavanja Dana Općine Vitez 28.04. Služba za društvene djelatnosti općine Vitez poziva sve institucije, javne ustanove, udruge građana, mlade, sportske klubove i pojedince da se uključe u obilježavanje Dana općine Vitez koji će trajati od 15.04.-30.04.2017.g.
Svoje programe, projekte, kulturne, sportske i druge manifestacije i događaje trebaju prijaviti Službi za društvene djelatnosti putem protokola općine Vitez ili na email:katica.radman@opcinavitez.info
Sve prijedloge treba dostaviti najkasnije do 31.03.2017.godine nakon čega će Povjerenstvo za obiljelježavanje Dana općine izvršiti odabir i sačiniti program obilježavanja. 
Općina će shodno mogućnostima proračuna sufinancirati određene programe i događaje.
Za dodatne informacije možete se obratiti na tel.: 718-224 ili email: katica.radman@opcinavitez.info
 
Zahvaljujemo na vašoj suradnji,
 
 
 

Služba za društvene djelatnosti