Objavljeno: 10.3.2017.

PRIJEM SPORTAŠA

Općinski načelnik je danas u svom uredu upriličio prijem uspješnih sportaša općine Vitez, članove KK"Mladost" iz Viteza i  članove STK"CM" također iz Viteza.
Riječ je o osvajačima medalja sa Balkanskog i Europskog prvenstva, kao i državne prvake u stonom tenisu za kadete i seniore.
Nazočne na ovom prijemu su pozdravili općinski načelnik, Tomislav Bošnjak-Matić, predsjednik općinskog vijeća, Hidajet Sivro i pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti, Marija Grabovac .
Dora Čosić- državna kadetska prvakinja i Ivan Bobaš-državni seniorski prvak dolaze iz STK"CM" iz Viteza, a Nedim Bektaš- osvajač srebrene i brončane medalje na Balkanskom prvenstvu kao i Munib Dedović- osvajač brončane medalje na Europskom prvenstvu i osvajač srebrene medalje na Balkanskom prvenstvu  dolaze nam ispred  KK"Mladost" iz Viteza.
Uspješni sportaši su zahvalili načelniku na organiziranom prijemu i skromnim nagradama koje su im ovom prilikom uručene.
Općinski načelnik je obećao da će u granicama  proračunskih mogućnosti nastaviti i dalje podržavati uspješne sportaše, kao i druge uspješne mlade ljude koji na pozitivan način promoviraju lokalnu zajednicu.

Služba za društvene djelatnosti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama