Objavljeno: 10.3.2016.

Obavještenje o održanoj edukaciji o jagodičastom voću

Dana 27.02.2016. godine, u  prostorijama osnovne škole Vitez odražano je predavanje o jagodičastom voću. Predavanje je bilo usmjereno svima koji su zainteresirani, oni koji već imaju zasade i one koji misle da podignu nove. Cilj predavanja je bio kako proizvodnju dovesti na ekonomski najisplativiju. Na predavanju je bio veliki broj prisutnih što govori da je poljoprivreda jako interesantna i da se od iste može ne samo preživljavati nego i da se solidno zaradi ukoliko se radi kako struka govori. Kao rezultat edukacije poljoprivrednici su dobili stručna  uputstva i dalje korake koje treba poduzeti kako bi prinose povećali po  jedinici površine, a time i osigurali i egzistenciju svojoj porodici.
 
ZA SVE DETALJE I DODATNE INFORMACIJE  JAVITE U URED BROJ 213  SLUŽBA ZA PODUZETNIŠTVO I LOKALNI  RAZVITAK , KONTAKT BROJ 030 718 217, KONTAKT OSOBA SIVRO JUSUF .
  
VIDEO PREZENTACIJA   
 

                                                                              POMOĆNIK NAČELNIKA
 
Muhamed Rebihić, dipl.ing.maš.