Objavljeno: 10.3.2016.

Obavještenje o održanoj edukaciji o jagodičastom voću

Dana 27.02.2016. godine, u  prostorijama osnovne škole Vitez odražano je predavanje o jagodičastom voću. Predavanje je bilo usmjereno svima koji su zainteresirani, oni koji već imaju zasade i one koji misle da podignu nove. Cilj predavanja je bio kako proizvodnju dovesti na ekonomski najisplativiju. Na predavanju je bio veliki broj prisutnih što govori da je poljoprivreda jako interesantna i da se od iste može ne samo preživljavati nego i da se solidno zaradi ukoliko se radi kako struka govori. Kao rezultat edukacije poljoprivrednici su dobili stručna  uputstva i dalje korake koje treba poduzeti kako bi prinose povećali po  jedinici površine, a time i osigurali i egzistenciju svojoj porodici.
 
ZA SVE DETALJE I DODATNE INFORMACIJE  JAVITE U URED BROJ 213  SLUŽBA ZA PODUZETNIŠTVO I LOKALNI  RAZVITAK , KONTAKT BROJ 030 718 217, KONTAKT OSOBA SIVRO JUSUF .
  
VIDEO PREZENTACIJA   
 

                                                                              POMOĆNIK NAČELNIKA
 
Muhamed Rebihić, dipl.ing.maš.

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama