Objavljeno: 30.3.2017.

POZIV na edukaciju tehnologija proizvodnje krastavaca kornišona

Obavještavaju se svi zainteresovani, fizička i pravna lica s područja općine Vitez da  će u srijedu 05. 04. 2017  godine u 12:00 sati u sali Općine Vitez biti održana edukacija o tehnologiji proizvodnje krastavaca kornišona. Svi zainteresovani su dobro došli.
 
Organizator edukacije je Općina Vitez.
 
Predavač će biti Mr. Emir Sejdić iz kompanije AM ĐOGIĆ.
 
Sadržaj prezentacije je slijedeći:
 
- Tehnologija proizvodnje,
- Zaštita zasada,
- Razno.
 
Za sve detalje i dodatne informacije otvoreni su kontakt telefoni Službe za poduzetništvo i lokalni razvoj Općine Vitez, Sivro Jusuf  030 718 217.
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
 
                                                                        

                                                                            POMOĆNIK NAČELNIKA
 
                                                                           Muhamed Rebihić dipl. ing. maš.