Objavljeno: 10.4.2017.

Dani Općine Vitez - kulturno-zabavna manifestacija "I ja sam Vitez"

Općina Vitez i Inicijativa građana „I ja sam Vitez“ organiziraju manifestaciju povodom obilježavanja Dana općine (28.4.). Svečana sjednica Općine Vitez i prigodni program će se održati 28.4.2017.godine (petak), a kulturno-zabavna manifestacija „I ja sam Vitez“ bit će upriličena 29.4.2017.godine na Gradskom trgu u Vitezu. 
Pored sajamskog dijela koji će započeti u 12h, a na kojem će kreativci naše općine predstaviti svoje rukotvorine, bit će upriličeni zabavni, kulturni i sportski sadržaji. Našim će se gradom u 19h, uz pratnju limene glazbe, u punom sjaju prošetati sve sportašice i sportaši, udruge i udruženja kao i pojedinci koji djeluju na području naše općine. Nakon svečanog defilea, na Gradskom trgu od 20h započinje zabavno-glazbeni dio na kojem će nastupiti glazbeni sastav „BalkanEros“. Nećemo otkrivati sve popratne sadržaje, ali svakako možete očekivati veselu i raspjevanu atmosferu uz vatromet, raznovrsnu ponudu hrane, pića, suvenira, delicija i sl.  Podsjećamo da iza Inicijative građana „I ja sam Vitez“ stoji već jedan uspješan projekt pod nazivom „Božić u Vitezu“.
Budi i ti dio ovog velikog događaja kada ćemo svi zajedno uživati i slaviti rođendan našega grada te moći ponosno reći: „I ja sam Vitez!“
Ovom prilikom pozivamo sve kreativce, ugostitelje, udruge, volontere i sve naše sugrađane da se odazovu i sudjeluju na bilo koji način. Svi vi kreativci naše općine koji se bavite izradom rukotvorina, nakita, decoupageom, proizvodite prirodne proizvode ili kozmetiku, izrađujete cvjetne aranžmane, pravite ukusne poslastice ili ste vješti u nečemu drugome, javite nam se! Također, pozivamo da nam se jave i svi zainteresirani ugostitelji koji žele ponudu na trgu obogatiti hranom, sokovima, kavom ili grickalicama. Čekamo i sve volontere koji su spremni pomoći u postavljanju štandova, dekoracija i biti pri ruci prilikom organiziranja ovog događaja! Javiti se možete na našu Facebook stranicu „I ja sam Vitez“, kao i na mail stranicu ijasamvitez@gmail.com.
Budi dio promjene koju želiš vidjeti u svom gradu! Udružimo svoje snage, širimo pozitivnu energiju i priredimo našem gradu i građanima rođendansko slavlje kakvo su dugo čekali!!!


Služba za društvene djelatnosti
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama