Objavljeno: 8.5.2017.

MALA OLIMPIJADA

Povodom obilježavanja Dana općine Vitez održana je „Mala olimpijada“ u Gradskoj sportskoj sportskoj  dvorani.
Na olimpijadi su učestvovale tri osnovne škole - O.Š.Vitez, O.Š.Bila, O.Š.Dubravica te Dječji vrtić Vitez .
Sudjelovalo je ukupno 150 natjecatelja, a ovogodišnju Malu olimpijadu je otvorio načelnik Tomislav Bošnjak-Matić. Natjecanje je podržalo oko 500 gledatelja, a uljepšao ga je Plesni klub LDF. Najbrža beba Viteza bio je Jakov Brkić u tehnici puzanja. Pobjednik Male olimpijade je OŠ “Vitez”, dok je drugo mjesto pripalo OŠ “Bila” te treće mjesto OŠ “Dubravica”.
Olimpijadu su činile nogometna čarolija, hokejaško ludilo, x-o , košarkaški poligon, poligon hrabrosti, poligon preciznosti, trčanje u parovima, poligon spretnosti, poligon četveronoške te poligon s košarkaškom loptom.

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI