Objavljeno: 30.5.2017.

Dodjela certifikata za filmske radionice

Udruženje Viva iz Sarajeva je u partnerstvu sa općinom Vitez organiziralo filmske radionice u prosincu 2016.godine pod nazivom "Dokumentarni film od ideje do realizacije".  Grupa mladih ljudi, entuzijasta, njih trinaest, su na ovim radionicama stekli osnove iz filmskog jezika i filmske pismenosti, te pripremili kratki dokumentarni film iz oblasti omladinski film za festival koji će se održati 13.-17.09.2017.godine u Sarajevu. Projekcije filmova biti će prikazane i u Vitezu jer je općina Vitez partner Viva film festivala.
Ovaj festival je  domaći i međunarodni takmičarski filmski festival umjetničkih ostvarenja u oblasti dokumentarnog filma rađenog tehnikom filmskog ili video (elektronskog) zapisa.
 
Našim mladim entuzijastima, polaznicima filmske radionice su (24.05.2017.g.) u sali općine Vitez uručeni certifikati od strane  predstavnika Udruženja Viva iz Sarajeva, te upućene pohvale za dokumentarni film koji su napravili, a koji ćemo imati priliku vidjeti na samom festivalu.
 

                                                                  SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama