Objavljeno: 2.6.2017.

Izložba fotografija "Ljepote mog zavičaja"

U cilju obilježavanja Dana kulturnih različitosti, općina Vitez je u suradnji sa Misijom OSCE, terenski ured Travnik raspisala Foto natječaj" Ljepote mog zavičaja" kojim je pozvala sve kreativce da se prijave na natječaj za najbolju fotografiju prirodnih ljepota, kulturne i prirodne baštine s područja općine Vitez. Tema natječaja bila je fotografijom prikazati ljepote Općine Vitez kao i kulturnu baštinu sa svim njenim različitostima.
Na adresu općine pristiglo je 58 fotografija od 21 kandidata.
Tročlani stručni žiri je nakon isteka roka za prijave foto natječaja odabrao najbolje fotografije  i rangirao ih na prvo, drugo i treće mjesto, te napravio selekciju fotografija koje će biti izložene.
 
Izložba fotografija i svečana dodjela nagrada za najbolju fotografiju (za prvo, drugo i treće mjesto) upriličena  je danas u Gradskoj galeriji s početkom u 11:30 h. Izložbu je otvorio općinski načelnik, Tomislav Bošnjak-Matić obrativši se prigodnim riječima pohvale za sve one koji su se prijavili i dali svoj doprinos, kao i svima koji su doprinijeli da ova izložba ugleda svjetlo dana. Prigodnim riječima obratio se i predsjednik općinskog vijeća, Hidajet Sivro kao i predstavnica Misije OSCE-a u BiH, terenski ured Travnik, Nikolina Tomas.
 
Prvo mjesto osvojio je David Grebenar sa fotografijom pod nazivom Šuma sjećanja, drugo mjesto osvojio je Filip Šarić sa fotografijom Grom iz vedra neba, a treće mjesto pripalo je Kati Radeljić sa fotografijom pod nazivom Mačkov potok.
Tri fotografije su posebno pohvaljene a autori su Ivica Drmić, Mario Šapina i Emir Redžić. Ostale 24 fotografije koje su ušle u užu konkurenciju i pronašle svoje mjesto na izložbi možete pogledati i idući tjedan u Gradskoj galeriji od 08:00-16:00 sati.
 
 

                                                                  SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama