Objavljeno: 2.6.2017.

Izložba fotografija "Ljepote mog zavičaja"

U cilju obilježavanja Dana kulturnih različitosti, općina Vitez je u suradnji sa Misijom OSCE, terenski ured Travnik raspisala Foto natječaj" Ljepote mog zavičaja" kojim je pozvala sve kreativce da se prijave na natječaj za najbolju fotografiju prirodnih ljepota, kulturne i prirodne baštine s područja općine Vitez. Tema natječaja bila je fotografijom prikazati ljepote Općine Vitez kao i kulturnu baštinu sa svim njenim različitostima.
Na adresu općine pristiglo je 58 fotografija od 21 kandidata.
Tročlani stručni žiri je nakon isteka roka za prijave foto natječaja odabrao najbolje fotografije  i rangirao ih na prvo, drugo i treće mjesto, te napravio selekciju fotografija koje će biti izložene.
 
Izložba fotografija i svečana dodjela nagrada za najbolju fotografiju (za prvo, drugo i treće mjesto) upriličena  je danas u Gradskoj galeriji s početkom u 11:30 h. Izložbu je otvorio općinski načelnik, Tomislav Bošnjak-Matić obrativši se prigodnim riječima pohvale za sve one koji su se prijavili i dali svoj doprinos, kao i svima koji su doprinijeli da ova izložba ugleda svjetlo dana. Prigodnim riječima obratio se i predsjednik općinskog vijeća, Hidajet Sivro kao i predstavnica Misije OSCE-a u BiH, terenski ured Travnik, Nikolina Tomas.
 
Prvo mjesto osvojio je David Grebenar sa fotografijom pod nazivom Šuma sjećanja, drugo mjesto osvojio je Filip Šarić sa fotografijom Grom iz vedra neba, a treće mjesto pripalo je Kati Radeljić sa fotografijom pod nazivom Mačkov potok.
Tri fotografije su posebno pohvaljene a autori su Ivica Drmić, Mario Šapina i Emir Redžić. Ostale 24 fotografije koje su ušle u užu konkurenciju i pronašle svoje mjesto na izložbi možete pogledati i idući tjedan u Gradskoj galeriji od 08:00-16:00 sati.
 
 

                                                                  SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI
 

Ostale vijesti

18.2.2020.   POZIV RODITELJIMA/SKRBNICIMA DJECE OBVEZNIKA PREDŠKOLSKOG PROGRAMA KOJA SU UPISALI DJECU U PROGRAM PRED ŠKOLU U J.U DJEČJI VRTIĆ- VITEZ

18.2.2020.   Obavijest kandidatima koji su se prijavili na Javni oglas za prijem u radni odnos u JKP“Vitkom“ d.o.o. Vitez

12.2.2020.   J A V N I K O N K U R S za prijem pripravnika sa visokom stručnom spremom u općinski organ uprave Općine Vitez

11.2.2020.   Informacija o nastavku projekta rekonstrukcije vodovodne mreže BP Petrol-Ahmići, općina Vitez

11.2.2020.   Karate klub "Ipon" Vitez uručio zahvalnicu načelniku

31.1.2020.   JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos na određeno i neodređeno vrijeme - JKP «VITKOM» d.o.o. Vitez

29.1.2020.   Poziv na predavanje "Ishrana muznih grla"

28.1.2020.   POZIV RODITELJIMA/SKRBNICIMA DJECE OBVEZNIKA PREDŠKOLSKOG PROGRAMA KOJA SU UPISALI DJECU U PROGRAM PRED ŠKOLU U J.U DJEČJI VRTIĆ- VITEZ

27.1.2020.   J A V N I O G L A S za prijem namještenika u radni odnos na neodređeno vrijeme

22.1.2020.   ODLUKA o izboru kandidata za dodjelu sredstava za podršku poljoprivredi u 2019 godini

21.1.2020.   Javna ustanova DOM ZDRAVLJA VITEZ raspisuje JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos doktora medicine

21.1.2020.   OBAVIJEST ZA AŽURIRANJE PODATAKA U RPG I RK BAZI

20.1.2020.   J A V N I P O Z I V Izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Bosni i Hercegovini i povratnicima u Federaciju Bosne i Hercegovine

17.1.2020.   JAVNI OGLAS za izbor kandidata za dodjelu specijalizacije - JU Dom zdravlja Vitez

16.1.2020.   NATJEČAJ za dodjelu studentskih stipendija za školsku 2019./2020. godinu