Objavljeno: 2.6.2017.

Izložba fotografija "Ljepote mog zavičaja"

U cilju obilježavanja Dana kulturnih različitosti, općina Vitez je u suradnji sa Misijom OSCE, terenski ured Travnik raspisala Foto natječaj" Ljepote mog zavičaja" kojim je pozvala sve kreativce da se prijave na natječaj za najbolju fotografiju prirodnih ljepota, kulturne i prirodne baštine s područja općine Vitez. Tema natječaja bila je fotografijom prikazati ljepote Općine Vitez kao i kulturnu baštinu sa svim njenim različitostima.
Na adresu općine pristiglo je 58 fotografija od 21 kandidata.
Tročlani stručni žiri je nakon isteka roka za prijave foto natječaja odabrao najbolje fotografije  i rangirao ih na prvo, drugo i treće mjesto, te napravio selekciju fotografija koje će biti izložene.
 
Izložba fotografija i svečana dodjela nagrada za najbolju fotografiju (za prvo, drugo i treće mjesto) upriličena  je danas u Gradskoj galeriji s početkom u 11:30 h. Izložbu je otvorio općinski načelnik, Tomislav Bošnjak-Matić obrativši se prigodnim riječima pohvale za sve one koji su se prijavili i dali svoj doprinos, kao i svima koji su doprinijeli da ova izložba ugleda svjetlo dana. Prigodnim riječima obratio se i predsjednik općinskog vijeća, Hidajet Sivro kao i predstavnica Misije OSCE-a u BiH, terenski ured Travnik, Nikolina Tomas.
 
Prvo mjesto osvojio je David Grebenar sa fotografijom pod nazivom Šuma sjećanja, drugo mjesto osvojio je Filip Šarić sa fotografijom Grom iz vedra neba, a treće mjesto pripalo je Kati Radeljić sa fotografijom pod nazivom Mačkov potok.
Tri fotografije su posebno pohvaljene a autori su Ivica Drmić, Mario Šapina i Emir Redžić. Ostale 24 fotografije koje su ušle u užu konkurenciju i pronašle svoje mjesto na izložbi možete pogledati i idući tjedan u Gradskoj galeriji od 08:00-16:00 sati.
 
 

                                                                  SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI
 

Ostale vijesti

17.9.2021.   VIVA FILM FESTIVAL OD 22.09 - 26.09.2021

17.9.2021.   J A V N I P O Z I V za učešće u javnoj raspravi za dodjelu koncesije za izvorište vode za piće “Sedra” u naselju Lupac

16.9.2021.   Promocija druge faze projekta“Jačanje uloge mjesnih zajednica u BiH“ i novoodabranih partnerskih jedinica lokalne samouprave

14.9.2021.   Obavijest o održavanju prezentacije trase brze ceste kroz PC-96 Vitez

11.9.2021.   JKP «VITKOM» d.o.o. Vitez raspisuje JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

6.9.2021.   Čestitka za početak nove školske godine

2.9.2021.   J A V N I O G L A S za prijem namještenika u radni odnos na neodređeno vrijeme

31.8.2021.   Načelnik općine Jakšić iz Republike Hrvatske sa suradnicima posjetio Općinskog načelnika

30.8.2021.   ŠAHOVSKI KLUB VITEZ 2013 POBJEDNIK PRVENSTVA ŠAHOVSKOG SAVEZA HERCEG BOSNE

23.8.2021.   IZMJENA I PRODUŽENJE TRAJANJA JAVNOG POZIVA ZA PRIKUPLJANJE ZAHTJEVA ZA ODOBRAVANJE SREDSTAVA ZA POTICAJ PRIVREDI OPĆINE VITEZ ZA 2021.GODINU

11.8.2021.   INFORMACIJA o sufinansiranju i implementaciji projekta rekonstrukcije gradske kanalizacione mreže (urbani dio grada)

18.8.2021.   JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE ZAHTJEVA ZA ODOBRAVANJE SREDSTAVA ZA POTICAJ PRIVREDI OPĆINE VITEZ ZA 2021. GODINU

4.8.2021.   JAVNI POZIV ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POTICAJ U POLJOPRIVREDNOJ PROIZVODNJI NA PODRUČJU OPĆINE VITEZ ZA 2021. GODINU

29.7.2021.   Uručene plakete i priznanja Općine Vitez

28.7.2021.   Obavijest o prestanku snabdijevanja pitkom vodom