Objavljeno: 13.6.2017.

Održane Sportske igre mladih u Vitezu

Gradska sportska dvorana i SRC“Romari“ bili su centar zabave i smijeha za djevojčice i dječake iz Viteza 12.06.2017.godine kad su i održane sedme BH Telecom Sportske igre mladih,  četvrti put u Vitezu.
Početni udarac i svečano otvorenje Sportskih igara mladih u Vitezu izvela je pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti, Marija Grabovac dajući time znak da igre mogu početi.
 
Sportske igre mladih u Vitezu započele su Quickie CUP-om takmičenjem u igri između dvije vatre za najmlađe učesnike, a nastavljene su  Bingo CUP-om u košarci, Poli CUP-om i Coca Cola CUP-om u malom nogometu, te Plazma CUP-om u odbojci na pijesku.
 
Prethodne godine pokazale su da se mladi lijepo druže, okupljaju, te upotpunjuju svoje slobodno vrijeme na Sportskim igrama mladih u Vitezu.
Važnost ovog projekta općina Vitez je prepoznala i pod njenim pokroviteljstvom igre se održavaju četvrtu godinu zaredom, te se nadamo da ćemo tu praksu nastaviti i u narednim godinama.
 

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI