Objavljeno: 16.6.2017.

Informacija o utopljavanju stambenih jedinica

Kako bi se uljepšao grad, pružila pomoć građanima u sanaciji/rekonstrukciji zgrada zajedničkog stanovanja, te poduzele mjere za uštedu energije, općina Vitez je 2016.godine raspisala Javni poziv za utopljavanje objekata za javnu namjenu i objekata zajedničkog stanovanja. Na osnovu kriterija za odabir objekata koji su navedeni u javnom pozivu, od prijavljenih šest objekata zajedničkog stanovanja, izabrana su dva objekta zajedničkog smještaja za utopljavanje, izradom termofasade debljine izolacije 8 cm.
 

  • Prvi objekt je zgrada “LOKAL” u ul. Borisa Kidriča 2 -LOT 1. Iznos radova je 44.446,22 KM (s PDV-om), od čega općina Vitez financira u iznosu 70 %, a preostali dio stanari uplatom preko  JSP “VITEZ STAN”. Izvođač radova je odabran nakon provedene tenderske procedure i to je poduzeće GPUD “SIGMA-SK” d.o.o. Zenica. Nadzor radova provodi Služba za poduzetništvo i lokalni razvitek Općine Vitez u suradnji s predstavnikom stanara. 
  • Drugi objekt je dvojni, zgrada “102-N” ulaz 1 (prva zgrada do pijace), u  ul. Josipa Kurevije 6 -LOT 2. Iznos radova je 42.434,96 KM (s PDV-om), od čega općina Vitez financira u iznosu 70 %, a preostali dio stanari, uplatom preko  JSP “VITEZ STAN”. Izvođač radova je odabran nakon provedene tenderske procedure i to je poduzeće GPUD “SIGMA-SK” d.o.o. Zenica. Nadzor radova provodi Služba za poduzetništvo i lokalni razvitek Općine Vitez u suradnji s predstavnikom stanara. 
Radovi na izvođenju utopljavanja na oba objekta su u tijeku.
 
U ovisnosti o financijskim mogućnostima, kao i zainteresiranosti stanara, projekti na utopljavanju objekata zajedničkog stanovanja nastavit ce se i u narednom periodu.
 
 
Služba za lokalni razvitak
 
 

Ostale vijesti

25.2.2020.   POZIV na "edukaciju o zimskoj rezidbi voća"

18.2.2020.   POZIV RODITELJIMA/SKRBNICIMA DJECE OBVEZNIKA PREDŠKOLSKOG PROGRAMA KOJA SU UPISALI DJECU U PROGRAM PRED ŠKOLU U J.U DJEČJI VRTIĆ- VITEZ

18.2.2020.   Obavijest kandidatima koji su se prijavili na Javni oglas za prijem u radni odnos u JKP“Vitkom“ d.o.o. Vitez

12.2.2020.   J A V N I K O N K U R S za prijem pripravnika sa visokom stručnom spremom u općinski organ uprave Općine Vitez

11.2.2020.   Informacija o nastavku projekta rekonstrukcije vodovodne mreže BP Petrol-Ahmići, općina Vitez

11.2.2020.   Karate klub "Ipon" Vitez uručio zahvalnicu načelniku

31.1.2020.   JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos na određeno i neodređeno vrijeme - JKP «VITKOM» d.o.o. Vitez

29.1.2020.   Poziv na predavanje "Ishrana muznih grla"

28.1.2020.   POZIV RODITELJIMA/SKRBNICIMA DJECE OBVEZNIKA PREDŠKOLSKOG PROGRAMA KOJA SU UPISALI DJECU U PROGRAM PRED ŠKOLU U J.U DJEČJI VRTIĆ- VITEZ

27.1.2020.   J A V N I O G L A S za prijem namještenika u radni odnos na neodređeno vrijeme

22.1.2020.   ODLUKA o izboru kandidata za dodjelu sredstava za podršku poljoprivredi u 2019 godini

21.1.2020.   Javna ustanova DOM ZDRAVLJA VITEZ raspisuje JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos doktora medicine

21.1.2020.   OBAVIJEST ZA AŽURIRANJE PODATAKA U RPG I RK BAZI

20.1.2020.   J A V N I P O Z I V Izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Bosni i Hercegovini i povratnicima u Federaciju Bosne i Hercegovine

17.1.2020.   JAVNI OGLAS za izbor kandidata za dodjelu specijalizacije - JU Dom zdravlja Vitez