Objavljeno: 16.6.2017.

Održana velika manifestacija u povodu 25 godina Radio Viteza

Sinoć je na Gradskom trgu u Vitezu održana velika rođendanska zabava Radio Viteza a povod je bio  25 godina uspješnog rada i postojanja.
Nekoliko tisuća ljudi uživalo je u programu koji je započeo već u poslijepodnevnim satima, kotlijadom na gradskom trgu, a u večernjim satima posjetitelji su mogli uzivati u glazbi lokalnih izvođača i bendova.
Vrhunac zabave je bio koncert Crvene jabuke kojem je prethodio prelijepi vatromet.
Mnogobrojnim čestitkama Radio Vitezu pridružila se i Općina Vitez, sa željom da i dalje profesionalno i uspješno obavljaju svoj posao, na zadovoljstvo svih građana Viteza i šire.

Služba za društvene djelatnosti