Objavljeno: 20.6.2017.

Održan LDF Dance fest u Vitezu

U Vitezu je u subotu i nedjelju 17. i 18.6. 2017. godine u Gradskoj sportskoj dvorani  održan veliki festival plesa.U ta dva dana preko tisuću sudionika iz svih krajeva Bosne i Hercegovine je pokazalo svoja znanja i umijeća u plesnim koracima i koreografijama.
Radost,veselje,vedra i nasmija lica djece i njihovih roditelja, lijepo vrijeme a povrh svega dobra organizacija, doprinijeli su da će mnogi pamtiti svoj boravak u Vitezu i poželjeti doći opet.
U subotu je bilo natjecanje u sportskim plesovima a u poslijepodnevnim satima velika povorka mladih i razdraganih plesača se prošetala ulicama grada.
Nedjelja je bila rezervirana za akrobatski rock n roll.
Još jednom zahvaljujemo plesnom klubu LDF Vitez,  Dejanu i Dragani Brkić koji su priredili ovaj  lijepi događaj i promovirali naš grad i okolinu.

Služba za društvene djelatnosti