Objavljeno: 24.6.2017.

Delegacija Općine Vitez u posjetu Gradu Popovača

Delegacija Općine Vitez na čelu sa načelnikom Tomislavom Bošnjakom Matićem boravila je u Gradu Popovača u Republici Hrvatskoj a povod je obilježavanje Dana Grada Popovače.
Ovaj posjet je još jednom potvrdio obostrano prijateljstvo i želju za nastavak suradnje na svim poljima.
Čestitajući svim građanima Grada Popovače njihov dan,općinski načelnik Tomislav Bošnjak Matić je iskazao otvorenost i interes za nove prijedloge suradnje,razmjenu iskustava i mišljenja i pohvalio nadasve ljubaznost domaćina.
U razgovoru i sa drugim visokim uzvanicima Sisačko-Moslovačke županije i poduzetnika tog kraja, iskazana je želja i izneseni  konkretni prijedlozi za moguću suradnju .
Pored svečane sjednice gradskog vijeća izaslanstvo je nazočilo i svečanoj Sv.misi u čast zaštitnika Sv. Alojzija a organiziran je i posjet Moslovačkoj gori.
Za lijep i ugodan boravak pobrinuli su se gradonačelnik Josip Mišković sa svojim suradnicima na čemu im od srca zahvaljujemo.

Služba za društvene djelatnosti