Objavljeno: 29.6.2017.

Prijem učenika generacije 2016./2017.g.

Prijem učenika generacije osnovnih i srednjih škola sa područja općine Vitez za školsku 2016./2017.godinu održan je danas u sali općine Vitez.
Učenike, njihove roditelje i ravnatelje škola primili su općinski načelnik  Tomislav Bošnjak-Matić, predsjednik općinskog vijeća Hidajet Sivro i pomoćnik načelnika za društvene djelatnosti Marija Grabovac.
Čestitajući im na postignutom uspjehu u proteklom periodu još jednom su naglasili važnost obrazovanja te izrazili zadovoljstvo i radost što i ove godine imamo veliki broj vrijednih mladih Vitežanki i Vitežana.
Ukupno imamo 21 učenika generacije od kojih je 18 učenika iz  osnovnih škola, a 3 učenika iz srednje škole.
Napomenut ćemo da su učenici generacije oni učenici koji su za sve godine  svoga školovanja imali zaključnu ocjenu pet iz svih predmeta.

Tom prilikom učenicima su uručeni i prigodni pokloni i skromni novčani darovi.
Svima njima želimo da i u nastavku svoga školovanja postižu  dobre rezultate na ponos cijele zajednice.

Učenici generacije su:

OSNOVNA ŠKOLA „VITEZ“