Objavljeno: 11.9.2017.

Informacija o potpisivanju ugovora i edukaciji o plasteničkoj proizvodnji

Na osnovu saradnje općine Vitez sa britanskom humanitarnom organizacijom za međunarodnu pomoć i razvoj Muslim Aid Sarajevo, raspisanog Javnog poziva općine Vitez za dodjelu plastenika uz sufinansiranje od 14.07.2017. godine, provedene procedure izbora kandidata i nastavka aktivnosti u skladu sa Pravilnikom o utvrđivanju uslova, kriterija i postupaka za ostvarivanje prava na dodjelu plastenika u projektu “Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba i mladih osoba kroz proizvodnju povrća u plastenicima”- općina Vitez u 2017. godini u prostorijama jedinice lokalne samouprave općine Vitez dana 06.09.2017. i 07.09.2017. godine organizovano je potpisivanje ugovora o sufinansiranju i regulisanju međusobnih odnosa između Muslim Aid Sarajevo, JLS općine Vitez i krajnjih korisnika.
Istovremeno je u organizaciji humanitarne organizacije Muslim Aid Sarajevo organizovana dvodnevna edukacija o osnovama plasteničke proizvodnje za kandidate izabrane procedurom Javnog poziva.
Općina Vitez se zahvaljuje svim učesnicima na korektnoj i konstruktivnoj saradnji u dosadašnjim aktivnostima te očekuje uspješnu punu implementaciju projekta.
 
 
 

SLUŽBA ZA PODUZETNIŠTVO I LOKALNI RAZVOJ 
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama