Objavljeno: 27.9.2017.

Ambasador Republike Austrije u BiH posjetio Općinu Vitez

Jučer je u posjeti Općini Vitez boravio  veleposlanik Republike Austrije nj.e. Matrin Pammer i trgovinski savjetnik austrijske ambasade Philippe Kupfer.
Na sastanku kojem su pored načelnika i rukovodstva općine nazočili i predstavnici gospodarstvenika,razgovaralo se o mogućim vidovima  suradnje između Republike Austrije i Općine Vitez, kako na polju  gospodarstva tako i na polju kulture i sporta.
Veleposlanik je tijekom boravka u Vitezu posjetio  nekoliko tvrtki u poslovnom centru koje već imaju određenu suradnju sa firmama i poduzećima u Republici Austriji te se razgovaralo o mogućim vidovima širenja te suradnje i poslovanja.
Kraći susret je imao i sa članovima KUD-a ''Napredak''-Podružnica Vitez gdje su također otvorena pitanja moguće suradnje  na polju kulture između  Općine Vitez  i Republike Austrije.
 
Služba za društvene djelatnosti