Objavljeno: 2.10.2017.

INFORMACIJA O REALIZACIJI POSLOVA UREĐENJA PLATOA KONZUM

Završeni su radovi na uređenju platoa ispred Konzuma. U okviru projekta uređenja platoa ispred Konzuma urađeni su slijedeći radovi: rekonstrukcija odvodnje oborinskih voda, ugradnja betonske galanterije i asfaltiranje oštećenih površina. Radove odvodnje oborinskih voda izvodio je izvođač radova  “SIGMA SK” d.o.o. Zenica, radove na postavljanju betonske galanterije izvodio je izvođač radova “BAROK” d.o.o. Vitez i radove asfaltiranja izvodio je izvođač radova “ADŽIĆASFALT” d.o.o. Žapće.
Ukupna vrijednost izvedenih radova iznosila je 19.085,37 KM, a radovi su finansirani  iz Budžeta općine Vitez.
 
 
 
 

                                                         SLUŽBA ZA PODUZETNIŠTVO I LOKALNI RAZVOJ 
 
                                                                        

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama