Objavljeno: 4.10.2017.

Informacija o završetku projekta dodjele plastenika uz sufinansiranje

Na osnovu Sporazuma 260/17 projekat plastenika-Vitez potpisanog između LDSC koju zastupa g. Ron Davison, MAID koju zastupa g. Edina Šehić-Saliji i općine Vitez koju zastupa g. Tomislav Bošnjak-Matić u humanitarnom projektu održivog poljoprivrednog poduzetništva, provedenog Javnog poziva za dodjelu plastenika uz sufinansiranje, provedene kompletne procedure nakon izbora kandidata i izvršene montaže plastenika na terenu završen je projekat dodjele plastenika uz sufinansiranje na području općine Vitez završen u potpunosti.
 
Općina Vitez se zahvaljuje na saradnji svim učesnicima na projektu, a posebno predstavnicima humanitarnih organizacija LDSC i MAID kao sufinansijerima i voditeljima cjelokupnog projekta.
 
 

SLUŽBA ZA PODUZETNIŠTVO I LOKALNI RAZVOJ