Objavljeno: 4.10.2017.

Informacija o završetku projekta dodjele plastenika uz sufinansiranje

Na osnovu Sporazuma 260/17 projekat plastenika-Vitez potpisanog između LDSC koju zastupa g. Ron Davison, MAID koju zastupa g. Edina Šehić-Saliji i općine Vitez koju zastupa g. Tomislav Bošnjak-Matić u humanitarnom projektu održivog poljoprivrednog poduzetništva, provedenog Javnog poziva za dodjelu plastenika uz sufinansiranje, provedene kompletne procedure nakon izbora kandidata i izvršene montaže plastenika na terenu završen je projekat dodjele plastenika uz sufinansiranje na području općine Vitez završen u potpunosti.
 
Općina Vitez se zahvaljuje na saradnji svim učesnicima na projektu, a posebno predstavnicima humanitarnih organizacija LDSC i MAID kao sufinansijerima i voditeljima cjelokupnog projekta.
 
 

SLUŽBA ZA PODUZETNIŠTVO I LOKALNI RAZVOJ 
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama