Objavljeno: 16.10.2017.

U Vitezu održana manifestacija "Dani kruha i plodova zemlje"

U organizaciji HKD "Napredak" Vitez na gradskom trgu u Vitezu 12. listopada održana je manifestacija „Dani kruha i plodova zemlje". Ovogodišnja manifestacija službeno je započela blagoslovom kruha i zahvalnošću Bogu za darove i plodove zemlje.
Uz lijep sunčani dan, dobrom raspoloženju i ugodnoj atmosferi, svojim bogato ukrašenim stolovima, kreacijama i nastupima doprinijeli  su: 
Dječji vrtić ˝Vitez˝,Dječji vrtić „Sunce˝,Osnovna škola „Vitez˝,Osnovna škola „Bila˝,Osnovna škola „Dubravica˝,Sportski plesni centar ˝Let’s dance forever˝,Srednja škola „Vitez˝,Gradsko kazalište mladih „Vitez“,Udruga ˝Hrvatska žena˝,KUD ˝Topala˝ i
Hrvatsko kulturno društvo „Napredak“, podružnica Vitez.
Ova lijepa manifestacija održava se svake godine u Vitezu i uvijek iznova obraduje posjetitelje koji su i ove godine mogli kušati i probati brojna jela, kolace, peciva i diviti se umjetničkim djelima i kreacijama koje su se našle na stolovima.
Uz zahvalnost za dane kruha i plodove zemlje, zahvalnost i svima onima koji daju svoj doprinos da Vitez svake godine ima ovu lijepu manifestaciju.
 
 
 
 
 
                                                                  SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama