Objavljeno: 25.10.2017.

Informacija o održanom predavanju zakonske regulative u poljoprivredi i proizvodnji paprika

Na osnovu molbe predstavnika   firme Carl Kuehne d.o.o. poslovna jedinica Mostar u srijedu 18.10.2017. godine u prostorijama općine Vitez upriličeno je predavanje o proizvodnji paprike. Pored navedene prezentacije predstavinka firme Carl Kuehne d.o.o  g. Boris Maslaća prisutnima se obratio i Jusuf Sivro stručni saradnik za poljoprivredu u Općini Vitez na temu Zakonska regulativa u poljoprivredi i rokovi za ostvarivanje prava na novčane podrške u poljoprivrednoj proizvodnji. Prisutnima su date upute kako funkcioniše Farmer web portal i koji su to datumi koje poljoprivrednici moraju pratiti kako bi ostvarili svoja prava.
Općina Vitez se zahvaljuje na saradnji svim učesnicima na projektu, a posebno predstavnicima  firme Carl Kuehne d.o.o. kao i svim koji su dali doprinos navedenom projektu.


Služba za poduzetništvo i lokalni razvitak 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama