Objavljeno: 21.11.2017.

DONACIJA U FUNKCIJI POBOLJŠANJA JAVNE RASVJETE

U  MZ Šantići - u dijelu od magistralne ceste M-5 do Radakovog mosta  u cilju poboljšanja osvjetljnosti tog dijela naselja izvršena je zamjena postojećih rasvjetnih tijela na javnoj rasvjeti sa LED rasvjetnim tijelima.
Zahvaljujući donaciji gospodina Gorana Jozipović iz Šantića, koja se satojala od 19 komada LED rasvjetnih tijela izvršena je zamjena postojećih što će  doprinjeti  boljoj i ekonomičnijoj osvjetljenosti tog dijela  naselja.
Općina Vitez je finansirala  radove na zamjeni koje je obavljao  električar na održavanju javne rasvjete kao i troškove rada korpe-ljestava u vlasništvu  DVD ''Stari Vitez''.
 
U ime Općine Vitez i građana tog dijela naselja zahvaljujemo se  na datoj donaciji.
 
 
 
 

                                                                             SLUŽBA ZA OPĆU UPRAVU