Objavljeno: 8.2.2018.

Održana javna rasprava i izabran predstavnik OCD-a za evaluaciju projekata za predstojeći javni poziv

U velikoj sali općine Vitez 07.02.2018. godine s početkom u 10:00 sati održana je javna rasprava o izboru tema za predstojeći javni poziv koji će općina Vitez zajedno sa UNDP-om objaviti u sklopu ReLOaD projekta, kao i izbor člana i zamjenika OCD-a u sastav povjerenstva za evaluaciju.
Javnoj raspravi su prisustvovali Marija Grabovac, pomoćnik načelnika za društvene djelatnosti, koordinator ReLOad projekta Katica Iličić-Radman, zamjenica koordinatora ReLOad projekta Tea Mišković, predstavnica UNDP-a Branka Matić i predstavnici OCD-a.
 
Predstavnici OCD-a nisu imali primjedbi na odabrane teme, osim prijedloga za proširenje teme kad je riječ o edukaciji s fokusom na mlade što je i podržano.
 
Zoran Kupreškić izabran je za člana povjerenstva za ocjenu prijedloga projekata po javnom pozivu sa osvojena 23 glasa, a Dragana Sivonjić za zamjenskog člana sa osvojena 22 glasa. Svrha zamjenskog člana je da učestvuje u ocjenjivanju onih projekata u čijoj izradi je sudjelovao redovni član povjerenstva.
 
Javni poziv će biti objavljen do kraja veljače, objava će trajati 4 tjedna, a prethodit će mu dvodnevna edukacija predstavnika nevladinih organizacija, za grupu od 25 učesnika  zainteresiranih za učešće u ovom projektu.
 


Služba za društvene djelatnosti
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama