Objavljeno: 14.2.2018.

Maškare u Vitezu

Pokladni utorak je posljednji dan prije  Pepelnice, odnosno Čiste srijede koji označava početak Korizme.
Na pokladni utorak veliki broj maškara u defileu prošao je našim ulicama, a defile je  organizirao HKD'' Napredak'' u suradnji sa dječjim vrtićem, školama,  plesnim i pjevačkim grupama te brojnim građanima.
Nekoliko maskiranih skupina krenulo je već ranom zorom u obilazak javnih ustanova, poduzeća  i firmi kako bi pjesmom, svirkom i šalama podsjetili na poklade i običaje koji se u našem kraju njeguju već dugi niz godina.
Okupljanje maškara bilo je u poslijepodnevnim satima ispred Gradske sportske dvorane odakle je kolona maškara predvođena članovima HKD Napredak zajedno sa strašnim zmajem  krenula kroz grad te pjesmom i svirkom pozdravljala oduševljene građane.
Centralna manifestacija održana je u Gradskoj sportskoj dvorani uz bogat kulturno zabavni program.

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama

29.5.2019.   USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''