Objavljeno: 27.2.2018.

Prijem Mirnese Bektaš i selektora karate reprezentacije BiH Suada Ćupine

Načelnik općine Vitez jučer je u zgradi općine upriličio prijem za Mirnesu Bektaš i selektora karate reprezentacije BiH Suada Ćupinu. Povod za posjetu je osvojeno prvo mjesto na europskom prvenstvu u karateu u konkurenciji do 21 godine.
Članica Karate kluba „Bosna“ Mirnesa Bektaš na 45. europskom prvenstvu za kadete, juniore i U-21 takmičare u ruskom Sočiju osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju u borbama u kategoriji 68+ kg.
Mladoj sportašici za osvojeno prvo mjesto na europskom prvenstvu u karateu u konkurenciji do 21 godine, Mirnesi Bektaš, općinski načelnik, Tomislav Bošnjak-Matić čestitao je  i poželio i u budućnosti ostvarenje planova koje je Mirnesa B. a i njen tim postavio sebi za zadatak, a to je ispunjenje normi za Olimpijske igre u Tokiju 2020.g.
Također, Mirnesa Bektaš je iskoristila priliku i zahvalila načelniku za dosadašnju potporu koja joj je ukazana kao mladoj Vitežanki i kao sportašici koja ime Vitez ali i BiH  promovira na najbolji mogući način, a to su pozitivno ostvareni rezultati i postignuti uspjesi.


SLužba za društvene djelatnosti 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama