Objavljeno: 28.2.2018.

U Vitezu održan dvodnevni trening na temu “Upravljanje projektnim ciklusom (PCM)” koji organizira ReLOaD projekat i Općina Vitez

Projekat “Regionalni program lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u suradnji sa Općinom Vitez organizirao je dvodnevne trening za organizacije civilnog društva (OCD) sa područja općine na temu : “Upravljanje projektnim ciklusom (PCM)”.
Dvodnevni trening (26. i 27.02.2018.g.) se realizirao kao podrška procesu provođenja Javnog poziva za organizacije civilnog društva/nevladine organizacije za predaju prijedloga projekata za financiranje koji su objavili Općina Vitez i ReLOaD projekat 15. veljače 2018. godine, a koji je otvoren do 14. ožujka 2018. godine.
 
Cilj treninga bio je pružiti predstavnicima OCD dodatna znanja o upravljanju projektnim ciklusom kako bi mogli sa kvalitetno osmišljenim i napisanim projektnim prijedlozima aplicirati na gore navedeni javni poziv ali i na pozive drugih, domaćih i međunarodnih donatora.
 
Regionalni program lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu finacira Europska Unija a provodi UNDP.
 
 

 Služba za društvene djelatnosti