Objavljeno: 21.3.2018.

Informacija za javnost

Općina Vitez je dana 15.3.2018.  počela s radovima na postavljanju mreže javne rasvjete u u u PC-96-2, lokacija Divjak. Prvom fazaom projekta predviđeno je postavljanje 24 rasvjetna tijela, led tehnologijom. Uz servisne prometnice kroz PC-96-2 se postavljaju betonski stupovi sveukupno 20. Izvođač radova na ovom projektu je domaće poduzeće SERVIS “VULETA”, ELEKTRO RADNJA. Radovi se izvode u skladu s elektro projektom za ovaj dio naselja.
Projektom je obuhvaćen i dio naselja uz most na prometnici Vitez –Travnik, ul. Kralja Tvrtaka, koji trenutno nema rasvjete. Radovi na ovom dijelu su predviđeni u fazi II, odnosno nakon što JP “ELEKTROPRIVREDA HZ HB” d.d. Mostar-poslovnica Vitez izvrši zamjenu drvenih stupova nisko naponske mreže, betonskim stupovima.                                                         
 
 

SLUŽBA ZA PODUZETNIŠTVO I
LOKALNI RAZVITAK
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama