Objavljeno: 29.3.2018.

Udruga građana ''Svjetlo'' obilježila Dane roze mašne

I ove godine Udruga građana ''Svjetlo''obilježila je Dan roze mašne,čime je još jednom skrenula pozornost na problem prevencije i ranog otkrivanja raka dojke.
Vrijedne članice ove udruge pokušavaju ukazati na važnost edukacije u borbi protiv ove bolesti te su dijeljenjem promotivnih letaka i narcisa na trgu u Vitezu te izložbenim štandom šaranih jaja,organizirali druženje sa građanima.
U isto vrijeme u suradnji sa Domom zdravlja Vitez organizirano je besplatno mjerenje tlaka i šečera u krvi a djeca iz Dječijeg vrtića Vitez simboličnim rozim balonima i bezbrižnom igrom na trgu upotpunila su ovu akciju.
Općina Vitez je također podržala ovu akciju te još jednom izražavamo zahvalnost Udrugi Svjetlo na istrajnosti i doprinosu koji čine da spase mnoge živote naših sugrađanki i šire.
 
 
 

                                                                             Služba za društvene djelatnosti